Aqua pilates – jóga

Seminář je určen pro absolventy minimálně základního kurzu instruktor aqua aerobiku nebo aqua fitness instruktory, pro rehabilitační pracovníky, zdravotníky, fyzioterapy, kteří mají zkušenosti se základními formy cvičení ve vodním prostředí a jeho fyzikálními vlastnostmi.

Provozování těchto pomalých stylů doporučujeme pro menší bazény s komornějším prostředím a teplotou nad 28 stupňů Celsia. Využití těchto technik je velmi vhodné zařadit jako dynamický a statický strečink v lekcích aqua aerobiku, případně jako doplnění hlavní části lekce aqua aerobiku.

Komu je určen

Pro absolventy minimálně základního kurzu instruktor aqua aerobiku nebo aqua fitness instruktory, pro rehabilitační pracovníky, zdravotníky, fyzioterapy, kteří mají zkušenosti se základními formy cvičení ve vodním prostředí a jeho fyzikálními vlastnostmi

Obsahová náplň

Odborný seminář slouží k rozšíření cvičení aqua aerobiku a relaxačních a strečinkových metod. Seznámí Vás se samotným cvičením a  jak sestavit cvičební program  Naučíte se tréninkovým cílům a plánům (strečink/flexibilita, koordinace, kardiovaskulární trénink, svalový trénink)

V ceně je zahrnuto: skripta, zásobník cviků, diplom o absolvování

Doba trvání: 1
den

Lektor: Šárka Radičová, Andrea Klečková