Charakteristika lekcí

Zumba®

Je spojení tance a fitness – skvělá forma intervalového tréninku, při kterém spálíte velké množství kalorií a zároveň se bezvadně vyřádíte.

Co je potřeba na cvičení: nejlépe legíny dlouhé či ¾ , kvalitní pevnou obuv, nejlépe na aerobik, důležitou součástí je pití

Trampies

Jedná se aerobní hodinu na hudbu pod vedením instruktora. Je to jednoduché, zábavné a účinné cvičení s posilováním problémových partií celého těla. Začleněním do lekcí trampolínek zdokonalíte svou sílu, stabilitu, držení těla  a zdraví v jakémkoliv věku a úrovni.

Co je potřeba na cvičení: vhodný úbor, nejlépe kotníčkové boty určené pro aerobik, pití

Fit ball

Je cvičení prováděné na velkých gymnastických míčích, které jsou pro každého k zapůjčení. Vhodné pro všechny jedince, jedná se o jednoduché krokové variance a sestavy, při kterých se dostanete do zóny spalování. Velmi kvalitní cvičení pro ty z vás, kteří mají problémy se zádama a s kloubama. Při cvičení nezapomínáme ani na posilovací část. Zjistíte, že toto cvičení je velmi zábavné a že to není žádná rehablitace, jak se cvičení na míčích mnohdy prezentuje.

Co je potřeba na cvičení: nejlépe dlouhé, či ¾ kalhoty, krátké jsou velmi nevhodné, kvalitní obuv a samozřejmě taktéž pití

Body step

Aerobní cvičení na step bedýnkách, které zaměřuje na problémové partie dolních končetin – stehen, zadečku, bříška. Pro větší efekt používáme gumičky na zapojení horních končetin.

Co je potřeba na cvičení:  kvalitní pevnou obuv vhodnou na aerobik, pohodlné oblečení

Těhulky

Cvičení pro nastávající maminky, aby se cítili dobře a v kondici po celou dobu těhotenství.  Ke cvičení využíváme cvičení na velkých míčích, overbalech, gumičky. Zaměřujeme se především na posílení zádových svalů, paží, na zpevnění stehen, zadečku a také potřebných břišních svalů.

Co je potřeba na cvičení: pohodlné oblečení

Fitmáma

Cvičení pro maminky s dětmi. Revoluční program, při kterém se nemusíte trápit starostmi kam s miminkem. Miminko využíváme jako zátěž. Cvičení je především pro maminky, na zpevnění povolených partií po porodu a pro další kondici.

Co s sebou na cvičení: pohodlné oblečení, obuv, ručník, pití a vše potřebné pro děťátko

Jógalates

Cvičení spojující prvky jógy, pilatesu, balančního cvičení a dalších prvků body and mind. Vhodné pro každého. Naučíte se celkově zklidnit, posílit tělo a správně dýchat.

Co s sebou na cvičení: velmi pohodlné oblečení, pití a chuť se zrelaxovat