Vysočina – Hotel Na podkově – Bystré

centrum-bystrho-s-hotelem-img_0558

Hotel Na Podkově naleznete na prahu Vysočiny v městečku Bystré. Okolí je plné přírodních krás typických pro českou krajinu.

Lokalita: Vysočina – Hotel Na podkově – Bystré
Termín: 7. -10.1.2018 
Cvičí: Šárka Radičová, Radka Chudobová
Náplň: aqua aerobik, fit ball, pilates, zdravotní cvičení, zumba…
Cena: od 2.790,- Kč

Hotel Na Podkově naleznete na prahu Vysočiny v městečku Bystré. Okolí je plné přírodních krás typických pro českou krajinu.

Rezervovat

Ubytování

Ubytování v hotelu Bystré disponuje prostornými dvou, tří nebo čtyřlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. Hotel má celkem 19 pokojů, z toho je 7 dvoulůžkových, 11 třílůžkových a 1 apartmán. Téměř všechny pokoje mají možnost přistýlky.

Poloha

Hotel Na Podkově naleznete na prahu Vysočiny v městečku Bystré. Okolí je plné přírodních krás typických pro českou krajinu. Hotel je vybudován na zastavěném náměstíčku ve tvaru podkovy. Při rekonstrukci byly zachovány klenby v pokojích i chodbách, což dodává nádech romantičnosti. 3 km od Bystrého, v Hamrech se nachází 380 m dlouhá sjezdovka s umělým zasněžením. Další jsou vzdáleny cca 15 km – ski areál v Olešnici a nenáročná sjezdovka na okraji Poličky.

Služby

Gastronomické služby:polopenze možno dokoupit, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 2 jídel. Pro všechny je zajištěn pitný režim formou filtrované vody (E spring) v barelu umístěném v prostoru herny.
Hotelové služby: vnitřní bazén s možností vyhřívání za poplatek, sauna, vířivá vana, fitness, kosmetický salón, masáže, restaurace, zimní zahrada

Ceník

Základní cena: od 2. 790 Kč

CENÍK
jednolůžkový pokoj (jeden dospělý + dítě do 3 let)/ noc 960 Kč
dvoulůžkový pokoj (jeden dospělý + dítě do 3 let)/ noc 1.720 Kč
dvoulůžkový pokoj (dva dospělí + dítě do 3 let)/ noc 1.820 Kč
třílůžkový pokoj (dva dospělí + dítě do 3 let)/ noc 2.020 Kč

Děti do 3 let: snídaně + lůžko (přistýlka)

Obědy, večeře – možnost dokoupení, výběr ze 2-3 druhů jídel, dospělý 85 Kč/ dítě 60 Kč.


Spojení

Od Prahy dálnice D1 – exit Velký Beranov (119), silnice 1.třídy 19 – Žďár nad Sázavou, silnice 2.třídy 354 – Nové Město na Moravě, Jimramov – Trhonice – Bystré

Fotogalerie